Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стільчик майстра Jef Velor Cross
Виробництво: Китай
Особливості:
Стульчик мастера Jef Velor Cross представляет собой новинку в коллекции трендовых атрибутов для салонов красоты.
В основании данного стульчика надежная металлическая база в хроме с возможностью фиксации движения и регулировки высоты сиденья.
Для достижения максимального комфорта и удобства у стульчика удобный уровень и высота подлокотников, мягкое сиденье и спинка, которая позволяет снизить нагрузку с поясничного отдела.
Обивка Jef Velor Cross выполнена из практичного и трендового велюра в нескольких популярных расцветках.
Технические характеристики:
- Вращение на 360 градусов;
- Підстава: хромована хрестовина;
- Оббивка: велюр;
- Регулювання висоти на пневматичному підйомнику.
Габаритні розміри:
- Ширина сидіння 41 см;
- Глибина сидіння 40 см;
- Висота спинки 36 см;
- Висота регулювання 41 см - 56 див.
Колір: малиновий, смарагдовий, рожевий сірий, фіолетовий чорний, синій, червоний, бежевий.
Гарантія 6 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cross |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Наявність підлокітників, Можливість регулювання висоти сидіння, Наявність спинки |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Колір | Зелений |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 560 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 410 мм |
| Глибина стільця | 400 мм |
| Ширина стільця | 410 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| База стільця | Крос |
| Оббивка стільчиків | тканина |
| Колір бази стільця | Хром |
- Ціна: 6 204 ₴













