Опромінювач безозоновий бактерицидний (кварцова лампа) BactoSfera OBB 15P OF побутовий переносний з підставкою

Опромінювач безозоновий бактерицидний (кварцова лампа) BactoSfera OBB 15P OF побутовий переносний з підставкою
Виробництво: Україна
Особливості:
Опромінювач безозоновий бактерицидний побутовий переносний BactoSfera OBB 15P OF з підставкою:
Призначений для кварцювання кімнат до 20 м².
Опромінювач укомплектований безозоновою бактерицидною лампою BactoSfera 15W (ресурс ефективної роботи 9000 годин).
Переносний (мобільний), на пластиковій підставці. Зручний для кварцування кімнат по черзі.
Головна перевага опромінювачів на підставці - економія за рахунок мобільності. Підставка дає можливість кварцювати всі кімнати по черзі, завдяки чому немає необхідності купувати стаціонарні опромінювачі для кожної кімнати окремо.
Призначений для швидкого знезараження повітря та поверхонь при профілактичній санітарно-протиепідемічній обробці приміщень без людей.
Знищує віруси, бактерії, мікроби, плісняву, грибки, дріжджі, суперечки та інші інфекційні агенти. Мікроорганізми гинуть від поглиненої дози ультрафіолетового випромінювання, що призводить до руйнування молекул ДНК.
Застосовуються як засіб, що забезпечує зниження рівня поширення інфекційних захворювань, доповнюють обов'язкове дотримання діючих санітарних норм та правил щодо влаштування та утримання приміщень.
Дозволяє уникнути зараження інфекцією, небезпечною для здоров'я людини, при знаходженні в будинку носія інфекції, у період епідемій грипу та гострих респіраторних захворювань (ГРЗ).
! У період епідемій грипу кварцювання кімнат слід проводити щодня.
Також використовується для профілактичного знезараження кімнат (1-2 рази на тиждень).
Використання опромінювача бактерицидного BactoSfera OBB 15P:
- у будинках, квартирах, житлових кімнатах
- у шкільних закладах та дитячих садках
- на промислових підприємствах
- у поліклініках, лікарнях
- у спеціальних лабораторіях
- у кінотеатрах
- у нежитлових приміщеннях
Для знезараження застосовується кварцова бактерицидна лампа низького тиску УФС-діапазону з піком 253,7 нм.
Технічні характеристики опромінювача бактерицидного BactoSfera OBB 15P:
| Потужність | 15 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 Гц |
| Маса | ≈ 0,5 кг |
| Габарити | 510x35x70 мм |
| Діаметр підставки (Ø) | 130 мм |
| Матеріал підставки | пластик |
| Довжина дроту | 1,5 м |
| Гарантія | 36 міс. |
| Виробництво | ТМ «BactoSfera» (Україна) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BactoSfera |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Таймер | Ні |
| Основні атрибути | |
| Вид | Бактерицидний опромінювач |
| Площа приміщення | 20 кв.м |
| Спосіб встановлення | Настільний |
| Сфера використання | Клініки та медичні установи |
| Тип встановлення обладнання | Мобільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ламп | 1 |
| Кріплення | Переносний |
| Потужність бактерицидної лампи | 15 W |
| Тип лампи | Безозоновая |
| Тип опромінювача | Опромінювач відкритого типу |
- Ціна: 915 ₴



