Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа-лупа 8066-A LED 5 діоптрії
Виробництво: Китай
Особливості:
Лампа-лупа LED в пластиковому корпусі c лінзою діаметром 12,5 см і збільшенням на 5 діоптрій.
Кріпиться за допомогою струбцини до стільниці, можливе кріплення до візка або в штатив.
- діаметр лінзи: 12,5 см;
- збільшення: 3D;
- пластиковий корпус, вузька кільцева рамка забезпечує максимальний огляд;
- закривається кришка на корпусі, що захищає скло від запилення;
- тип кріплення: настільний (струбцина в комплекті);
- максимально допустима товщина стільниці: 65 мм;
- джерело світла: світлодіоди;
- колір: білий;
- довжина шнура 155+/-5см;
- потужність: 9 W;
- інтенсивність світлового потоку: 450 Lm;
Вага нетто: 2,31 кг
Вага брутто: 3,21 кг
Розміри упаковки: 54,5х28х13,4

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид лампи-лупи | Настільна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр лінзи | 12.5 см |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь збільшення | 5 дптр |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: Ціну уточнюйте







