Косметологічна кушетка автоматична 2327
Виробництво: Китай
Особливості:
Косметологічна кушетка 2327 — спеціальне обладнання для косметологічних салонів, салонів краси і лікарських кабінетів, створена у відповідності з вимогами та побажаннями професійних майстрів.
Благодаря электрическому приводу, с помощью которого можно регулировать положение и высоту верхней, нижней и центральной частей рабочей поверхности, позволяет проводить все необходимые процедуры с максимальным комфортом для клиентов. Корректировка положения кушетки происходит плавно и бесшумно.
Прочный металлический каркас обеспечит продолжительный срок эксплуатации даже при достаточно высоких нагрузках.
Может применяться для различных видов процедур и бьюти услуг, таких как эпиляция, перманентный макияж, пилинг, скрабирование, очищение всего тела и лица.
Крім функціональних переваг, кушетка має привабливий естетичний вигляд.
Переваги косметологічної кушетки 2327:
- Управління за допомогою ножної педалі і пульта;
- Напруга: 110-220 В;
- Частота: 50-60 Гц;
- Електрично регульовані робочі частини;
- Широка робоча поверхня;
- Оббивка з м'якою зносостійкої екошкіра;
- Виріз для особи;
- Знімні підлокітники.
Розміри:
- Довжина: 201 см;
- Ширина: 72 см;
- Висота регульована: від 60 до 85 см;
- Максимальне навантаження: 180 кг;
- Розмір упаковки ДхШхВ: 190х70х61см.
Колір: білий
Гарантія: 12 місяців
Категорії, що так само можуть Вас зацікавити
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість моторів | 3 шт. |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимально допустиме навантаження | 180 кг |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Особливості | Виріз для обличчя |
| Підголовник | Нерегульований |
| Спосіб регулювання висоти | електричний |
| Спосіб регулювання подножной частини | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Спосіб регулювання спинної частини | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Тип підніжної частини | цілісна |
| Функціональні підлокітники | знімні |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Довжина | 2010 мм |
| Максимальна висота | 850 мм |
| Мінімальна висота | 600 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість електромоторів | 3 електромотори |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Колір канапи | Білий |
- Ціна: Ціну уточнюйте







