Перукарське крісло Arturo BR-3936A

Перукарське крісло Arturo BR-3936A
Виробництво: Польща
Особливості:
Перукарське крісло Arturo BR-3936A - ідеальний вибір у класичному стилі.
Підлокітники крісла обладнані полімерними нержавіючими елементами, які надають йому особливої вишуканості.
Модель виконана з високоякісного замінника шкіри, що забезпечує міцність та довговічність.
Крісло оснащене гідравлічним підйомником із функцією блокування обертання, що дозволяє комфортно регулювати його висоту.
Стійка та надійна квадратна хромована база доповнює загальний стиль та забезпечує стабільність.
Перукарське крісло Arturo BR-3936A поєднує в собі елегантність класичного стилю, комфортну оббивку та функціональність. Воно стане незамінним помічником для перукаря, дозволяючи створювати затишну та стильну обстановку в салоні.
Габаритні розміри:
- ширина сидіння: 49 см;
- глибина сидіння: 46 см;
- висота: 46 - 58 см;
- висота спинки: 40 см;
- діагональ основи: 70 см;
- вага: 23 кг.
Колір: світло-сірий, сірий, чорний.
Розміри упаковки 65x57x65 см
Гарантія 12 місяців.
Доставка 14 днів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Польща |
| База крісла | квадратна |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| Особливості | Наявність підлокітників, Ножна педаль, Блокування обертання крісла |
| Габаритні розміри | |
| Ширина крісла | 490 мм |
| Глибина крісла | 460 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 460 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 580 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Основні атрибути | |
| Колір | Світло-сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір бази крісла | хромований |
| Тип підйомного механізму крісла | гідравлічний |
- Ціна: 14 175 ₴










Відправка з 06 травня 2026
