Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрична кушетка косметологічна 289А (3 мотори), сіра
Виробництво : Китай
Особливості:
Кушетка з електричним регулюванням висоти для фізіотерапевтичних, масажних і косметичних процедур.
- 3 електромотори
- ножний пульт управління;
- регулювання за висотою з допомогою електроприводу;
- спинка канапи регулюється механічно;
- прогин спинної частини вгору;
- механічне регулювання підлокітників;
- регулювання головної частини з вирізом для обличчя;
- підлокітники не знімаються;
- пересування кушетки з допомогою коліщаток;
- колеса з фіксатором;
Розміри:
Довжина 200 см;
Ширина 60 см;
Висота 50-90 см
Гарантія 12 місяців
Категорії, що так само можуть Вас зацікавити
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість моторів | 3 шт. |
| Кількість секцій | 2 |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Особливості | Виріз для обличчя |
| Підголовник | Регульований |
| Спосіб регулювання висоти | електричний |
| Спосіб регулювання подножной частини | електричний |
| Спосіб регулювання спинної частини | електричний |
| Тип підніжної частини | цілісна |
| Функціональні підлокітники | незнімні |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Максимальна висота | 900 мм |
| Мінімальна висота | 500 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість електромоторів | 3 електромотори |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
- Ціна: Ціну уточнюйте





