Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вітрина із замком
Виробництво: Україна
Особливості:
Оригінальна вітрина з двома дверцятами і замком у виготовленні якої використовуються тільки високоякісні матеріали.
Призначена для зберігання косметики, лаків та інших аксесуарів.
Зручна в роботі як клієнту, так і майстру.
Незважаючи на те, що вітрина займає мало місця, в ній міститься великий асортимент.
Кількість поличок та габарити вітрини можуть бути виготовлені за індивідуальними розмірами.
Розміри :
- довжина 50 см;
- глибина 10 см;
- висота 67 см;
Гарантія 12 місяців
Дивитись весь каталог виробника Velmi
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 670 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 100 мм |
| Кількість ярусів (полиць) | 6 |
| Матеріал | ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Ширина | 500 мм |
| Виробник | Velmi |
| Колір | колір на вибір |
| Комплектація | |
| Замочок | Да |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Матеріал полиць | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх світлий |
- Ціна: Ціну уточнюйте





