Лампа з акумулятором для манікюру UV LED JSDA - L4824s (оригінал), 48W
Виробництво: JSDA, Китай
Особливості:
Потужна лампа LED/UV 48 Вт нового покоління на акумуляторі від компанії JSDA надійне обладнання, яке забезпечить якісну полімеризацію всіх кольорів і матеріалів, а також тривалий період роботи без підзарядки (це головна відмінність від копій).
За рахунок повної дзеркальності тунелю світло розподіляється з максимальною рівномірністю і забезпечує просушку всіх зон.
Знімне магнітне дно дає змогу зручно використовувати лампу під час педикюру.
Сенсорний датчик вмикає і вимикає лампу, реагуючи на рух. Є режим таймера з періодом 30, 60, 90 секунд. Без вибору таймера лампа працює 100 секунд.
Перед першим використанням потрібно зарядити лампу протягом 4-5 годин.
Технічні характеристики:
- потужність: 48 Вт;
- кількість діодів: 18 шт;
- дно магнітне, металеве, дзеркальне;
- захист від перегріву;
- робочі режими: 30s, 60s, 90s (автоматичний режим);
- дисплей: є;
- довжина хвилі: 365 нм – 405 нм;
- сенсор: є;
- напруга: 220-240 В, 50 Гц;
- термін служби: 50000 годин;
Габаритні розміри:
- довжина: 24 см;
- ширина: 21,2 см;
- висота: 8 см;
- вага: 650 р.
Колір: жовтий, зелений, білий, червоний, кораловий.
Гарантія 3 місяці
| Задати запитання за товаром | ![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JSDA |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.65 кг |
| Вид обладнання | LED/UV |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Додаткові функції | Сенсор датчика руху, Захист від перегріву, Висувне дно, Таймер |
| Кількість світлодіодів | 18 шт. |
| Максимальний час установки таймера | 100 сек |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 48 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 212 мм |
| Комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Змінна лампа в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 3 625 ₴














