Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа-лупа настільна LS-2012B 3+12 діоптрій
Виробництво: Китай
Особливості:
Всередині скляної лінзи на 3 діоптрії поміщена мала лінза з багаторазовим збільшенням на 12 діоптрій.
Характеристики:
- Діаметр лінзи — 10 см;
- Збільшення 3 діоптрії + 12 діоптрій;
- Матеріал лінзи — скло
- Споживана потужність: 12 Вт;
- Живлення: 220 В, 50 Гц
- Захисна кришка для лінзи;
Колір: білий, чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид лампи-лупи | Настільна |
| Висота | 30 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр лінзи | 10 см |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь збільшення | 3 дптр |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: Ціну уточнюйте





