Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрична косметологічна кушетка Laudi
Виробництво: Китай
Особливості:
Сучасна, стильна, функціональна, косметологічна кушетка Laudi. Прекрасний варіант для виконання, як депіляції та педикюру, так і масажу, нарощування вій та фарбування брів.
Прочный, стійкий металевий каркас, служить підставою кушетки. М'які секції, з'єднані з каркасом електромеханічним підйомником, який допомагає майстру з легкістю відрегулювати і виставити потрібну висоту. Кушетка піднімається плавно, при цьому, знаходиться на кушетці клієнт, не відчує ні найменшого дискомфорту.
Модель легко фіксується в декількох положеннях.
Характеристики даної моделі:
- 5 електродвигунів;
- кут підйому спинної частини до 85°;
- кут нахилу ножної частини до 90°.
- регулювання висоти кушетки з допомогою електроприводу;
- регулювання здійснюється ручним пультом управління;
- підлокітники знімні;
- наявність отвору для обличчя, який закривається подушечкою;
- кут підйому спинної частини до 85°;
- кут нахилу ножної частини до 90°.
- оббивка — якісний замінник шкіри;
Габаритні розміри:
- Довжина 190 см;
- Ширина без підлокітників 60 см;
- Ширина з підлокітниками 80 см;
- Висота 65-90 см
Колір: білій
Гарантія 12 місяців.


Категорії, що так само можуть Вас зацікавити
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість моторів | 5 шт. |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимально допустиме навантаження | 250 кг |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Підголовник | Нерегульований |
| Спосіб регулювання висоти | електричний |
| Спосіб регулювання подножной частини | електричний |
| Спосіб регулювання спинної частини | електричний |
| Тип підніжної частини | дві роздільні підніжки |
| Функціональні підлокітники | знімні |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Довжина | 1900 мм |
| Максимальна висота | 900 мм |
| Мінімальна висота | 650 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість електромоторів | 5 електромоторів |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Без додаткових особливостей |
| Колір канапи | Білий |
- Ціна: Ціну уточнюйте












