Лампа-лупа 6023 LED на 3(5) з регулюванням яскравості холодний і теплий світ

повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа-лупа 6023 LED на 3(5) з регулюванням яскравості холодний і теплий світ
Виробництво: Китай
Особливості:
Лампа-лупа 6023 з регулюванням яскравості — нова модель, призначена для оптимального і комфортного освітлення робочої поверхні. Додаткові функції лампи дають можливість користувачеві регулювати яскравість світла і вибирати колірну температуру світла (функція димминга).
Особливості лампи-лупи LED мод. 6023:
- Рівний і м'який світло в колірній гамі на вибір: білий холодний світ, нейтральний, теплий жовтий світло.
- Сенсорне регулювання яскравості світла за допомогою 2 сенсорів.
- Оснащення лінзою стандартного розміру 12, 5 див. Є спеціальна кришка для захисту лінзи від забруднень.
- Діоптрій лінзи — 5D (5 діоптрій), збільшення в 2,25 разів.
- Включення приладу механічне, за допомогою кнопки.
- Пантограф лампи має закритий тип, всі елементи приховані під пластиком.
- Корпус голови лампи виконаний з міцного пластику, прикрашений обідком з металу.
- Лампа надійно фіксується на будь-якій поверхні струбциною з захопленням площі до 6,5 див.
- Можливість легко змінити положення лампи завдяки зручним кріпленням і регулювальним механізмам.
- На вибір можливий варіант лінзи на 5 або 3 діоптрій (D) з відповідним збільшенням у 2,25 або 1,75 разів.
Технічні характеристики:
- Діаметр лінзи 12,5 см;
- Регулювання яскравості: холодний/теплий світло;
- Фокусна відстань: 20 см;
- Кількість світлодіодів LED: 60 шт;
- Інтенсивність світлового потоку: 850 Люмен;
- Колірна температура: 3500 - 6500 К;
- Потужність: 1 - 9 Вт;
- Довжина мережевого шнура: 150 см;
- Вага: 2,34 кг
Розміри в упакованому вигляді: 76 х 27,5 х 7,5 см, вага 3,5 кг
Гарантія 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид лампи-лупи | Настільна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр лінзи | 12.5 см |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Збільшення | 3 діоптрій |
- Ціна: Ціну уточнюйте








