Сухожарова шафа для стерилізації 360T
Виробництво: Китай
Особливості:
Сухожарова шафа для стерилізації 360T призначений для сухої стерилізації косметологічного, манікюрного та педикюрного інструменту. Завдяки такому виду стерилізації, інструмент не піддається корозії і довгий час зберігає свої якості. Стерилізатор оснащений бічними ручками і знімним контейнер з нержавіючої сталі, в якому можна зберігати і стерилізувати інструменти.
Для зручного користування сухожарова шафа має таймер, регулятор температури. Можна підібрати оптимальний час роботи стерилізатора від 0 до 60 хвилин. Температура визначається в залежності від матеріалу інструменту.
Технічні характеристики:
- Стерилизуемый інструмент: манікюрний, педикюрний, косметологічний;
- Наявність таймера (0-60 хвилин);
- Терморегулятор від 0 до 220 °С
- Режими роботи: стерилізація;
- Потужність: 300 Ватт;
- Напруга мережі: 220~240 В;
- Об'єм камери: 1,8 літрів;
- Розмір камери: 250 х 120 х 60 мм;
- Розмір стерилізатора: 310 x 140 x 180 мм;
- Стерилізація: 180 градусів - 60 хв
- Дезінфекція: 120 градусів - 45 хв
Сангигиена на сухожарова шафа для стерилізації 360T не надається.
Гарантія 12 місяців






| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид стерилізації | Термічна |
| Вид інструменту, що стерилізується | Педикюрний, Манікюрний, Косметологічний |
| Час стерилізації | 60 сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 200 град. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Нержавіюча сталь |
| Потужність | 300 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об`єм | 1800 мл |
| Режими роботи | Стерилізація, Дезінфекція |
| Стан | Новий |
| Сфера застосування | Професійний |
| Тип | Стерилізатор |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота корпусу | 180 мм |
| Довжина корпусу | 310 мм |
| Ширина корпусу | 140 мм |
- Ціна: 2 519 ₴













