Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ширма Newspaper
Виробництво: Україна
Особливості:
На сьогоднішній день декоративна ширма в салоні краси, це не лише вирішення функціональних завдань, а й прикраса інтер'єру. Грамотно підібрана ширма завжди виглядатиме стильно в будь-якому приміщенні.
Ширма Newspaper стане чудовим оснащенням для сучасного салону. Представлена модель відрізняється стильним дизайном та практичністю. Виріб відрізняється легкою конструкцією, має три секції. Ширма виконана з якісної та щільної тканини, яка не просвічуватиметься, що практично в експлуатації.
Технічні характеристики:
- 3 секції;
- висота – 180 см;
- ширина – 135 см (45 см секція);
- колір каркасу – білий, венге (можливий інший колір)
Ціна ширми залежить кількості секцій.
Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота ширми | 1800 мм |
| Кількість секцій | 3 |
| Матеріал виготовлення каркаса | МДФ |
| Матеріал виготовлення екрана | тканина |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Коліщата, Ніжки |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина однієї секції ширми | 450 мм |
| Ширина ширми | 1350 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте








