Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметологічна кушетка електрична Magik
Виробництво: Китай
Новий товар, опис очікується
Категорії, що так само можуть Вас зацікавити
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість моторів | 2 шт. |
| Кількість секцій | 2 |
| Максимально допустиме навантаження | 250 кг |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Особливості | Виріз для обличчя |
| Підголовник | Знімний |
| Спосіб регулювання висоти | електричний |
| Спосіб регулювання подножной частини | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Спосіб регулювання спинної частини | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Тип підніжної частини | цілісна |
| Функціональні підлокітники | незнімні |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 83 мм |
| Довжина | 2010 мм |
| Максимальна висота | 830 мм |
| Мінімальна висота | 610 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість електромоторів | 2 електромотори |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Колір канапи | Білий |
- Ціна: Ціну уточнюйте




