Масажно-косметологічна кушетка з 4-ма электролифтами ZD-848-4
Виробництво : Китай
Особливості:
Косметологічна кушетка ZD -848-4 преміум класу ― це високий рівень зручності для майстра і пацієнта. Сучасні якісні матеріали, регулювання кута нахилу і висоти, сучасний дизайн – все це переваги присутні в даній моделі.
Підстава кушетки встановлено на металеву конструкцію, зверху закрита декоративним пластиковим кожухом. Покриття кушетки виконано з високоякісної поліуретанової шкіри. Ця шкіра за своїми параметрами схожа на натуральну шкіру, а за багатьма своїми фізико-механічними показниками навіть перевершує її. Поліуретанова шкіра називається "дихаючої" з-за наявності у своїй структурі мікроскопічних пір. Це міцний, зносостійкий матеріал, що володіє хорошою еластичністю і пружністю. Поліуретанова шкіра не пропускає масло і вологу, а також дуже стійка до зміни температури.
Регулювання за допомогою ручного пульта:
1. зміна висоти крісла (вгору-вниз),
2. зміна кута нахилу спинки,
3. регулювання кута нахилу сидіння,
4. регулювання ножної частини.
Крісло розкладається в горизонтальне положення і може використовуватися для масажу.
Підлокітники при цьому автоматично опускаються вниз.
В підголівнику є отвір для особи, що використовується під час масажу. Отвір ― закривається подушкою.
Підголовник і крайня ножна подушка ― регулюються вручну.
Кольори: білий.
Розміри (ДхШхВ): 200 х 63 х 66 / 91 див.
Вага = 80 кг.
Упаковка ― 130 х 66 х 70см.
Вага упаковки ― 85 кг.

Категорії, що так само можуть Вас зацікавити
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 910 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Максимальна висота | 910 мм |
| Мінімальна висота | 660 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Основні | |
| Кількість моторів | 4 шт. |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимально допустиме навантаження | 250 кг |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Особливості | Виріз для обличчя, Подушка-заглушка |
| Підголовник | Регульований |
| Спосіб регулювання висоти | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Спосіб регулювання подножной частини | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Спосіб регулювання спинної частини | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Тип підніжної частини | регульована по висоті, цілісна |
| Функціональні підлокітники | регульовані |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість електромоторів | 4 електромотори |
| Мoдель | З підігрівом |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Колір канапи | Білий |
- Ціна: Ціну уточнюйте








