Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Масажно-косметологічна кушетка ZD-866
Виробництво : Китай
Опис:
― 3-х секційна кушетка;
― регулювання висоти проводиться електроприводом;
― регулювання спинної секції виробляються електроприводом (розкладається горизонтально);
― дистанційний пульт управління;
― управління висотою ножної секції проводиться електроприводом;
― підголівник;
― підстава дерев'яне;
― оббивка шкірозамінник (кожзам);
― колір оббивки білий;
Габаритні розміри :195х75х68-98h
Категорії, що так само можуть Вас зацікавити
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Junhe |
| Кількість моторів | 3 шт. |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимально допустиме навантаження | 250 кг |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Особливості | Подушка-заглушка |
| Підголовник | Незнімний |
| Спосіб регулювання висоти | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Спосіб регулювання подножной частини | електричний |
| Спосіб регулювання спинної частини | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Тип підніжної частини | регульована по висоті |
| Функціональні підлокітники | незнімні |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 980 мм |
| Довжина | 1950 мм |
| Максимальна висота | 980 мм |
| Мінімальна висота | 680 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість електромоторів | 3 електромотори |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
- Ціна: Ціну уточнюйте









