Манікюрний стіл Tertio ArtNailCargo на два майстри

Манікюрний стіл Tertio ArtNailCargo на два майстри
Виробництво: Україна
Особливості:
Манікюрний стіл Tertio ArtNailCargo на два майстри – двомісний манікюрний стіл для салонів, де важливий порядок на робочому місці та зручність підключення обладнання. Продумана система зберігання (ящики, полиці та карго) допомагає тримати розхідники та інструменти під рукою, а вбудовані розетки спрощують роботу з лампами, фрезерами та витяжками.
Стіл має десять висувних ящика, дві полички та додаткові дві карго-ящики, що забезпечує комфортне та організоване зберігання всіх необхідних матеріалів та інструментів. Стільниця з ЛДСП стійка до механічних пошкоджень і має високу довговічність, що робить її ідеальною для активного використання в салоні. Також стіл оснащений врізними розетками, що додає зручності у процесі роботи, дозволяючи підключати різноманітні інструменти та пристрої без зайвих труднощів.
Переваги:
-
індивідуальний стиль: вибір кольору стільниці дозволяє адаптувати стіл під будь-який інтер'єр;
-
зручне зберігання: десять висувних ящиків, дві полички і два ящики карго для зручного та організованого розміщення інструментів та витратних матеріалів;
-
довговічність: стільниця з ЛДСП зберігає свій зовнішній вигляд та функціональність навіть при активній експлуатації;
-
естетика та функціональність: елегантний дизайн та різноманітність кольорів роблять стіл стильним та практичним доповненням для вашого манікюрного салону;
-
зручність підключення: по чотири врізні розетки на кожного майстра, для підключення різних інструментів та пристроїв без необхідності додаткових подовжувачів.
Технічні характеристики:
- колір ЛДСП на вибір;
- десять висувних ящика, дві полички і два ящики карго на телескопічних напрямних;
- матеріал стільниці та ящиків ЛДСП;
- вісім врізних розеток.
Габаритні розміри:
- ширина: 260 см;
- глибина: 60 см;
- висота: 75 см.
Також є можливість встановити витяжку що дозволить заощадити простір на робочому столі.
Колір ЛДСП: на вибір;
Гарантія 12 місяців, післягарантійне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Розташування тумби | Універсальне |
| Опори тумби | Ніжки |
| Висувний ящик | 10 шт. |
| Особливості | Вбудована розетка |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 260 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип манікюрного столу | Двотумбовий |
| Кількість полиць | 2 шт. |
| Матеріал опори | Ламінована ДСП |
- Ціна: 33 400 ₴









Відправка з 18 квітня 2026
