Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметологічна кушетка з плавним регулюванням висоти (электроподъемник)
1 регульований механізм
Виробництво : Китай
Особливості:
Перехресна стійка рама з 2-ма колесами дозволяє з легкістю переміщати крісло при необхідності.
Розкладається до горизонтального положення і складається у вигляді крісла.
- регульована висота (ручний пульт): 62 – 89 см
- механічне регулювання положення спинки і ножної частини
- металева основа, порошкове фарбування
- кут підйому спинки від 0 до 30про
- кут підйому ножної частини від 45 до 0про
- отвір для обличчя
- підголовник в комплекті
- 2 колеса з блокуючим механізмом
- максимальне навантаження: 250 кг
- довжина шнура: 2,50 м
Розміри кушетки: 186х66х62/89 см
Упаковка: 190х30х80 см
Вага нетто: 37,5 кг
Вага брутто: 59,5 кг
Колір: білий
Гігієнічний висновок

Гарантія 12 місяців

Категорії, що так само можуть Вас зацікавити
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість моторів | 1 шт. |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимально допустиме навантаження | 250 кг |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Підголовник | Знімний |
| Спосіб регулювання висоти | електричний |
| Спосіб регулювання подножной частини | механічний |
| Спосіб регулювання спинної частини | механічний |
| Тип підніжної частини | регулюється кут нахилу |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 890 мм |
| Довжина | 1860 мм |
| Максимальна висота | 890 мм |
| Мінімальна висота | 620 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість електромоторів | 1 електромотор |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Горизонтальне положення крісла |
| Функціональні підлокітники | Немає |
| Колір канапи | Білий |
- Ціна: Ціну уточнюйте









