Педикюрне SPA крісло-реклайнер Ontario Lux Boom
Виробництво: Україна
Особливості:

Педикюрне крісло реклайнер Ontario Lux - це саме обладнання, яке створює інтер'єр вашої мрії.
Легко і швидко допомагає перейти салону на наступний рівень надання вищого сервісу, збільшення прибутку, а також за рахунок дабл сервісу (у 4 - 6 рук одночасно) розширювати потік нових клієнтів.
На сьогоднішній день — ця модель є абсолютним ТОП в Україні, за оцінкою тисячі майстрів.
Ontario Lux для салонів краси має деякі конструктивні відмінності від звичайного реклайнера: спинка з глибшим нахилом для зручної роботи майстра з обличчям клієнта. Також є додаткова опція розкладки на 180 градусів (уточнюйте з менеджером при оформленні замовлення).

- статусність
- level up
- швидка окупність
- збільшення прибутку за той самий проміжок часу
- інтер'єрна перевага
- створює атмосферний бьюті простір, який забезпечить презентабельний контент у соцмережах для огляду ваших процедур
- індивідуальний підбір ідеального відтінку оббивки
- можливість грамотної організації робочого місця під ключ
- безліч додаткових опцій для підвищеного функціоналу (подіум, вбудовані розетки, підстаканники, накладні або приставні столики для експрес манікюру/келиха шампанського/ ароматної чашки кави, та багато іншого)

- Перше положення: підняття передньої царги крісла для підтримки ніг;
- Друге положення: друга функція - опускання спинки назад + подача сидіння вперед (напівлежаче положення).


- довжина у розкладеному вигляді: 185 см;
- вага крісла: 52 кг;
- висота підлокітників у кріслі змінюється в залежності від положення механізму в межах від 66 до 70 см від підлоги.
- ширина підніжки 55 див.
Матеріали:
- Каркас крісла: фанера.
- Наповнювачі: спинка - Холофайбер, сидіння - пінополіуретан підвищеної еластичності "Elasto-Foam".
- Матеріал оббивки: шкіра комбінована, шкірозамінник, замша (на Ваш вибір);
У разі потреби транспортування крісла спинка знімається.
Колір: Boom
Гарантія 12 місяців післягарантійне обслуговування.
Рекомендуємо придбати захисний чохол
на спинку, який захистить оббивку та забезпечить більш тривалий період експлуатації, а також підставку ерго-клин
для комфорту клієнта під час процедури педикюру
Технологія Solid-Frame забезпечує проклеювання всіх дерев'яних деталей бруса з мінімальним використанням металевих елементів кріплення (метизів, шурупів). Дана технологія забезпечує міцність, довговічність каркасу, відсутність звуків, скрипів під час експлуатації, виключає деформації та перекоси каркасу з часом. Технологія Solid-Frame застосована за підсумками навчання італійським, фінським, німецьким технологіям виробництва меблів.
Технологія Soft-Flex передбачає повне наповнення подушок спинки і підлокітників високоякісним гіпоалергенним і антистатичним наповнювачем Soft-fiber. вовну, ватин), дозволить не тільки відновлювати свою структуру та пишність після деформації, але й зберігати її тривалий період експлуатації.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Обертання крісла навколо своєї осі | немає |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Підголовник | Не передбачений |
| Спосіб регулювання висоти посадочної частини | Не регулюється |
| Спосіб регулювання спинки | механічний |
| Функціональні підлокітники | регульовані, незнімні |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 480 мм |
| Довжина крісла | 1000 мм |
| Ширина крісла | 980 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркасу | Вологостійка фанера |
| Обивний матеріал | Кожа/кожзам/замша |
| Розмір реклайнера | Стандартний розмір |
| Тип підлокітників | Плоскі (для столика/підсклянника) |
| Тип підніжної частини крісла | цілісна |
| Механизм регулювання | Механічне регулювання |
| Основні | |
| Механізм | Механіка |
| Оббивка | Шкірозамінник/замша |
- Ціна: Ціну уточнюйте



