Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметологічна кушетка електрична ZD-8103
Виробництво: Китай
Особливості:
Косметологічна кушетка ZD-8103 — універсальна масажно-косметологічна кушетка преміум-класу, має функцію підігріву. Модель призначена для проведення різних видів масажу і косметичних процедур.
За допомогою сервоприводів здійснюється регулювання частин кушетки: зміна висоти, нахил спинки і частини для ніг під потрібним кутом, і кута нахилу кушетки по відношенню до підлоги. Дистанційне керування і контроль роботи приводів здійснюється пультом, що полегшує роботу майстра.
Технічні характеристики:- Тип столу: 3-х секційний;
- Дистанційний пульт управління регулюваннями висоти, кута нахилу ножної і спинної секції;
- Наявність підголівника;
- Знімні підлокітники;
- Оббивка: екошкіра;
- Підстава: світле дерево з додатковою захисною просоченням;
Габаритні розміри:
- Довжина: 191 см;
- Ширина: 70 см;
- Висота: 64-74 см.
Колір: слонова кістка.
Гарантія: 12 місяців.
Категорії, що так само можуть Вас зацікавити
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість моторів | 3 шт. |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимально допустиме навантаження | 250 кг |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Підголовник | Регульований |
| Спосіб регулювання висоти | електричний |
| Спосіб регулювання подножной частини | електричний |
| Спосіб регулювання спинної частини | електричний |
| Тип підніжної частини | регульована по довжині, регульована по висоті, регулюється кут нахилу |
| Функціональні підлокітники | знімні |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 740 мм |
| Довжина | 1910 мм |
| Максимальна висота | 740 мм |
| Мінімальна висота | 640 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість електромоторів | 3 електромотори |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Колір канапи | Білий |
- Ціна: Ціну уточнюйте












