Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа з акумулятором 7800 мАh для манікюру UV LED S-10 Cordless, 48W
Виробництво: Cordless, Китай
Особливості:
Лампа з акумулятором для манікюру UV/LED S-10 48W 7800 мАh нового покоління від компанії Cordless надійне обладнання, яке забезпечить якісну полімеризацію всіх матеріалів, а також тривалий період роботи без підзарядки (це головна відмінність від копій).
Переваги:
- захист від перегріву
- кнопки таймера: 10 сек., 30 сек., 60 сек., 99 сек.
- відсутність потреби у заміні ламп
- інфрачервоний автоматичний датчик
- на корпусі розташований дисплей
- світло лампи нешкідливе для шкіри
- знімне магнітне дно дає змогу зручно використовувати лампу під час педикюру і проводити дезінфекцію.
Перед першим використанням потрібно зарядити лампу протягом 4-5 годин.
Технічні характеристики:
- потужність: 48W;
- напруга мережі 220-240 В;
- термін служби: 50000 годин;
- кількість діодів: 30 шт;
- довжина хвилі: 365 нм – 405 нм;
- джерело живлення: вбудований акумулятор 7800 мАг (перезаряджається);
- кнопки таймера: 10 сек., 30 сек., 60 сек., 99 сек.;
Габаритні розміри:
- довжина: 20,2 см;
- ширина: 19 см;
- висота: 9.5 см;
Колір: білий.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | LED лампа |
| Додаткові функції | Висувне дно, Сенсор датчика руху, Таймер, Захист від перегріву |
| Кількість світлодіодів | 30 шт. |
| Максимальний час установки таймера | 99 сек |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 48 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 202 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: Ціну уточнюйте













