Косметологічна кушетка 2246EB
Виробник: Китай
Особливості:
Електрична косметологічна кушетка з елегантним дизайном 2246ЕВ — багатофункціональне обладнання для косметологічних і медичних процедур. Модель розроблена для абсолютного зручності в роботі фахівця і комфорту клієнта.
Кушетка 2246ЕВ комплектується 4-ма електромоторами для регулювання потрібної висоти, кута нахилу спинки, висувної ніжної секції і самого крісла. У базу кушетки вбудовані ніжні контролери (педалі), якими керувати обладнанням дуже просто. Механічне регулювання підголівника, підлокітників і підставки під стопи дає можливість відрегулювати дану модель під індивідуальні особливості кожного клієнта.
Кушетка швидко розкладається горизонтально підлозі, складається в крісло, розміщується у позу Тренделенбурга — коли верхня частина тулуба клієнта опущена вниз з піднятими ступнями над головою.
Такий варіант розміщення Тренделенбурга необхідний у випадках лікування гіпотонії або шоку під час процедури кровопостачання органів, що мають важливу роль для життєдіяльності;
- при виконанні спеціальних косметологічних процедур;
- при ортопедичних операціях і коригуванні;
- при ендоскопічних дослідженнях.
Технічні характеристики:
- 4 електромотори: регулювання висоти крісла, кута нахилу спинної частини, кута нахилу крісла, регулювання підніжки;
- підлоговий пульт;
- регульований підголівник;
- висувна підставка під п'яту;
- оббивка: екошкіра;
- максимальна вантажопідйомність: 200 кг;
Габаритные размеры:
- довжина: 188 (208) см;
- ширина: 58 см;
- висота: 62-95 см;
- вага: 108 кг.
Колір: білий.
Гарантія 12 місяців.

Категорії, що так само можуть Вас зацікавити
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість моторів | 4 шт. |
| Кількість секцій | 5 |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Особливості | Подушка-заглушка, Виріз для обличчя |
| Підголовник | Регульований |
| Спосіб регулювання висоти | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Спосіб регулювання подножной частини | механічний, електричний (дистанційний пульт управління) |
| Спосіб регулювання спинної частини | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Тип підніжної частини | регульована по довжині, цілісна, регулюється кут нахилу |
| Функціональні підлокітники | регульовані |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 950 мм |
| Довжина | 1880 мм |
| Максимальна висота | 950 мм |
| Мінімальна висота | 620 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість електромоторів | 4 електромотори |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Колір канапи | Білий |
- Ціна: Ціну уточнюйте













