Педикюрно-косметологічна кушетка 2214A
Виробник: Китай
Особливості:
Сучасна косметологічна кушетка на електроуправлінні призначена для проведення косметологічних процедур, депіляції.
Форма і функціональність кушетки сприяють розслабленню клієнта і зручній роботі майстра.
Модель2214А має 3 електроприводи, за допомогою яких під час процедури зручно і легко регулювати кожну секцію кушетки дистанційно, пультом: змінювати висоту крісла, нахил спинки, частини для ніг.
Крісло-кушетка 2214А має міцну металеву базу, приховану пластиковим кожухом, верхня частина кушетки обтягнута білим шкірозамінником.
Отвір для обличчя закривається за бажанням подушечкою, яка легко знімається. Підлокітники зйомні і гнучкі, зроблені міцно, легко знімаються за потребою.
Технічні характеристики:
- 3 електромотора:
- регулювання висоти крісла;
- регулювання спинки;
- регулювання частини для ніг;
- дистанційний пульт;
- зйомні підлокітники;
- зйомна подушка в підголівнику, під нею знаходиться отвір для обличчя;
- оббивка: екошкіра;
- колір оббивки: білий;
- максимальне навантаження: 175 кг.
Габаритные размеры:
- Довжина: 195 см;
- Ширина: 62 см;
- Висота: 54-83 см;
- Вага: 64 кг.
Гарантія 12 місяців.
Категорії, що так само можуть Вас зацікавити
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість моторів | 3 шт. |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимально допустиме навантаження | 175 кг |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Особливості | Подушка-заглушка, Виріз для обличчя |
| Підголовник | Не передбачений |
| Спосіб регулювання висоти | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Спосіб регулювання подножной частини | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Спосіб регулювання спинної частини | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Тип підніжної частини | цілісна, регулюється кут нахилу |
| Функціональні підлокітники | знімні |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 830 мм |
| Довжина | 1950 мм |
| Максимальна висота | 830 мм |
| Мінімальна висота | 580 мм |
| Ширина | 620 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість електромоторів | 3 електромотори |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Колір канапи | Білий |
- Ціна: Ціну уточнюйте








