Електрична кушетка ZD-830B
Виробництво: Китай
Особливості:
Електрична кушетка ZD-830B - це показник високого рівня обслуговування і турботи про комфорт клієнтів під час найрізноманітніших салонних процедур, таких як: масаж обличчя і тіла, міостимуляція, рефлексотерапія, акупунктура, спа-процедури, лімфодренаж і фізіотерапія.
Висота регулюється за допомогою електропідйомника і пульта дистанційного керування. Кушетка складається з двох секцій, її спинна частина регулюється механічно.
Широка робоча поверхня зручна для людей самої різної комплекції: її ширина становить 75 см, а сама конструкція здатна витримати вагу до 250 кг.
Комплектується регульованим зйомним підголовником і подушкою під голову.
М'які секції кушетки з наповнювачем з пінополіуретану товщиною 10 см, зверху обтягнутого якісною зносостійкою екошкірою.
Металевий каркас пофарбований білою порошковою фарбою.
Габаритні розміри:
- ширина: 75 см;
- довжина: 190 см;
- висота: 66-92 см.
Колір оббивки: білий, шоколадний.
Розміри упаковки: 194 х 30 х 77 см, вага брутто 51 кг.
Гарантія 12 місяців.

Категорії, що так само можуть Вас зацікавити
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість секцій | 2 |
| Максимально допустиме навантаження | 250 кг |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Особливості | Наявність коліщаток, Подушка-заглушка |
| Підголовник | Знімний |
| Спосіб регулювання висоти | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Спосіб регулювання подножной частини | механічний |
| Спосіб регулювання спинної частини | механічний |
| Тип підніжної частини | цілісна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 920 мм |
| Довжина | 1900 мм |
| Максимальна висота | 920 мм |
| Мінімальна висота | 660 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість електромоторів | 1 електромотор |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Колір канапи | Білий |
- Ціна: 13 393 ₴









