Кушетка косметологічна 3872-4М з підігрівом
Виробництво: Китай
Особливості:
Кушетка косметологічна 3872-4М з підігрівом c 4-ма моторами регулювання висоти, положення спинки, підніжки і кута нахилу крісла.
Кушетка розкладається в горизонтальне положення і складається у вигляді крісла, підлокітники опускаються вниз, підніжка для ступні та підголовник висуваються і при необхідності знімаються.
На підлокітниках передбачені петлі для кріплення пульта управління.
Наповнювач крісла - пінополіуретан, оббивка - PU (поліуретан).
Надійна металева основа облагороджена декоративною пластиковою панеллю.
Підголівник має анатомічну форму. Є функція підігріву.
Технічні характеристики:
- 3 регулюючих механізму;
- регульована висота: 61 - 91 см (ручний пульт);
- електричне регулювання положення спинки (ручний пульт);
- електричне регулювання нахилу ножної частини;
- температура функції підігріву: 50 о (+/- 5 о );
- кут підйому спинки від 0 до 80 °;
- кут опускання ножної частини від 0 до 90 °;
- електричне регулювання кута нахилу кушетки (ручний пульт): від 0 до 15 °;
- максимальне навантаження: 250 кг;
- колір: білий, бежевий;
Розміри кушетки:
- довжина: 179 см (190 см з підголівником та підніжкою);
- ширина: 84,5 см;
- висота сидіння: 61-91 см;
- вага нетто: 70 кг.
Упаковка : 148 х 72 х 63 см, вага брутто: 95 кг.
Гарантія складає 12 місяців на електричні механізми та фабричні дефекти та не поширюється на пошкодження, спричинені експлуатацією.
Категорії, що так само можуть Вас зацікавити
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість моторів | 4 шт. |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимально допустиме навантаження | 250 кг |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Обивний матеріал | ПВХ (полівінілхлорид) |
| Підголовник | Регульований, Знімний |
| Спосіб регулювання висоти | електричний |
| Спосіб регулювання подножной частини | механічний |
| Спосіб регулювання спинної частини | електричний |
| Тип підніжної частини | регульована по висоті, цілісна, регулюється кут нахилу, регульована по довжині |
| Функціональні підлокітники | регульовані |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 910 мм |
| Довжина | 1900 мм |
| Максимальна висота | 910 мм |
| Мінімальна висота | 610 мм |
| Ширина | 845 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість електромоторів | 4 електромотори |
| Підігрів | З підігрівом |
| Колір канапи | Бежевий |
| Основні атрибути | |
| Особливості | Горизонтальне положення крісла |
- Ціна: 69 900 ₴








