Ширма дзеркальна
Виробництво: Україна
Особливості:
Ширма дзеркальна – декоративний елемент, що виконує відразу декілька функцій. Служить повноцінним дзеркалом, поділяє і збільшує простір, є прекрасним тлом для фотозйомок.
Ширма надійна і практична у використанні. Виготовлена з ламінованого МДФ з дзеркальним екраном.
Складається з трьох секцій стандартною висотою 180 див. Додатково може бути встановлена на ніжки або коліщата.
Можливе виготовлення ширми з різною кількістю секцій і за індивідуальними розмірами, що в свою чергу, впливає на ціну виробу.
Ціну ширми з додатковими опціями і нестандартних розмірів уточнюйте у менеджера.
Стандартні розміри ширми на 3 секції:
- висота: 180 см;
- ширина: 150 см;
- 3 секції по 50 см;
- вага: 30 кг
Розміри ширми на 4 секції:
- висота: 180 см;
- ширина: 200 см;
- 4 секції по 50 см;
- вага: 40 кг
Виготовляємо під замовлення.
Термін виготовлення 10 робочих днів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота ширми | 1800 мм |
| Кількість секцій | 3 |
| Матеріал виготовлення каркаса | МДФ |
| Матеріал виготовлення екрана | дзеркало |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки, Коліщата |
| Товщина ширми | 100 мм |
| Ширина однієї секції ширми | 500 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте








