Косметологічна кушетка 228-4M (4 мотори)
Виробництво: Китай
Особливості:
Універсальна косметологічна кушетка 228-4M призначена для косметологічних кабінетів та салонів краси. Оснащена чотирма електромоторами, за допомогою яких можна керувати висотою та основними секціями: спинної та підніжної частини, а також кутом нахилу.
Кушетка виконана в стильному, елегантному дизайні, оббита якісним поліуретаном. Розкладається до горизонтального положення та складається у вигляді крісла.
Основа кушетки виконана з металу та покрита зверху панеллю з якісного пластику.
Основні переваги кушетки 228-4M:
- 4 мотори;
- 3 секції;
- висота: електричне регулювання, пульт управління;
- регулювання спинки: електричне регулювання, пульт управління;
- регулювання ножної частини: електричне регулювання, пульт управління;
- кут нахилу кушетки: електричне регулювання, пульт управління;
- широка кушетка з товстою подушкою та м'якою оббивкою;
- захисне покриття конструкції: пластикова панель;
- покриття крісла поліуретан;
- м'які оббиті підлокітники (знімні, відкидні);
- виріз для обличчя закритий подушкою;
- знімний, висувний підголівник;
- основа кушетки: каркас із високоякісного металу;
Розміри:
- довжина 198 см;
- ширина 62 (89) см;
- висота від 64 до 90 см (з урахуванням наповнювача);
- максимальне навантаження: 250 кг;
- кут підйому спинки від 0 ° до 80 °;
- кут підйому ножної частини: 90 - 0 °;
- кут нахилу кушетки: 0 ° -15 °;
- розмір упаковки ДхШхВ(см) 162х66х68;
- вага: 75 кг;
Дані для транспортування:
- кількість місць: 1
- вага брутто: 80 кг;
- розмір упаковки ДхШхВ(см) 162х66х68;
Колір: білий, бежевий.
Санітарно-гігієнічний висновок
Гарантія 12 місяців на фабричні дефекти. На пошкодження, спричинені експлуатацією, не поширюється.
Категорії, що так само можуть Вас зацікавити
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимально допустиме навантаження | 250 кг |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Особливості | Виріз для обличчя, Подушка-заглушка |
| Підголовник | Знімний |
| Спосіб регулювання висоти | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Спосіб регулювання подножной частини | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Спосіб регулювання спинної частини | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Тип підніжної частини | регулюється кут нахилу |
| Функціональні підлокітники | знімні, регульовані |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Довжина | 1980 мм |
| Максимальна висота | 900 мм |
| Мінімальна висота | 640 мм |
| Ширина | 620 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість електромоторів | 4 електромотори |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Колір канапи | Бежевий |
- Ціна: 59 900 ₴









