Педикюрно-косметологічне крісло з 3-ма электролифтами ZD-848-3A
Виробництво : Китай
Особливості:
Педикюрно-косметологічне крісло ZD -848-3А преміум класу - це високий рівень комфортності для майстра і клієнта. Оригінальна модель педикюрного крісла з відмінним дизайном і технічними характеристиками. Крісло комплектується 3 - ма електромоторами і дистанційним пультом управління, для синхронного зміни кута нахилу спинки, сидіння і висоти самого крісла, а так само плавного приведення у горизонтальну позицію. Опори для гомілок і стоп розділені і оснащені висувними підставками (подушками) для стоп. Зміна висоти опор для ніг здійснюється з допомогою пневматичних приводів (газ ліфт). Для клієнтів високого зросту передбачено висунення підголівника.

Підстава крісла встановлено на металеву конструкцію, зверху закрита декоративним пластиковим кожухом. Покриття крісла виконана з високоякісної поліуретанової шкіри (кожзам) - міцний, зносостійкий матеріал, що володіє хорошою еластичністю і пружністю, не пропускає масло і вологу, а також дуже стійкий до зміни температури.
Регулювання за допомогою ручного пульта :
- 3 електромотори:
регулювання висоти крісла;
регулювання кута нахилу крісла;
регулювання кута нахилу спинної частини (розкладається горизонтально);
- роздільні підніжки з регулюванням кута нахилу за допомогою газліфтів;
- висувна підставка під п'ятку;
- металева база в пластиковому кожусі;
- оббивка шкірозамінник (кожзам);
Колір: коричневе з квітами, біле, темно-коричневе, чорне.
Розміри(ДхШхВ): 200х63х66 - 91 див.
Габаритні розміри в упаковці: 130 х 66 х 70
Вага товару з упаковкою : 85 кг


Категорії, що так само можуть Вас зацікавити
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Junhe |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Підголовник | Регульований |
| Спосіб регулювання висоти | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Спосіб регулювання подножной частини | пневматичний |
| Спосіб регулювання спинної частини | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Тип підніжної частини | дві роздільні підніжки |
| Функціональні підлокітники | незнімні |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 910 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Максимальна висота | 910 мм |
| Мінімальна висота | 660 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Горизонтальне положення крісла |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
| Кількість електромоторів | 3 електромотори |
| Колір канапи | Білий |
- Ціна: Ціну уточнюйте













