Перукарське крісло Barber Arnold
Виробництво: Україна
Особливості:
Солідне чоловіче перукарське крісло Barber Arnold стане ідеальним вибором для барбершопу. Представлена модель виконана в класичному дизайні.
Функціональні можливості крісла подарують комфорт клієнта і значно полегшувати роботу майстра.
Литий металевий каркас забезпечить тривалий термін служби.
У підставі масивний металевий диск, хромоване покриття якого стійке до потрапляння вологи і впливу корозії.
Регулювання нахилу спинки до 45° дозволить майстру зафіксувати потрібне положення. Висота крісла регулюється гідравлічним підйомником. Підніжка і підголівник так само регулюються.
Сидіння і спинка крісла оббиті високоякісної еко-шкіра.
Колір оббивки: Палітра еко-шкіри.
Размеры кресла:
- ширина: 70 см;
- мінімальна висота сидіння: 52 см;
- максимальна висота сидіння: 68 см;
- Розмір упакованого крісла: 120х82х85 див.
- Вага 65 кг
Гарантія 12 місяців.
Термін виготовлення 15-20 робочих днів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих |
| Особливості | Блокування обертання крісла, Підставка для ніг, Підголовник, Ножна педаль, Наявність підлокітників |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Підставка для ніг клієнта | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 680 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 520 мм |
| Ширина крісла | 700 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте








