Педикюрне крісло ZD-346A
Виробництво: Китай
Опис:
Бюджетна модель з практично повним функціоналом дорогого педикюрного крісла. Компактне педикюрне крісло ZD-346-А - відмінно підійде для невеликого манікюрного кабінету.
Педикюрне крісло з регульованим, знімним підголовником, механічним регулюванням роздільних підніжок (з вертикального до горизонтального положення), спинка відкидається пневматично (газ-ліфт) на 45°.
В комплекті плоска подушка під спину клієнта, комфортно і зручно у використанні. Крісло встановлюється на хромовану дискову базу, яка не піддається корозії при дії хімічних речовин.
Гідравлічний підйомник здійснює регулювання висоти крісла, обертання крісла на 360° і фіксацію (блокування) крісла в зручному для майстра положенні.
- гідравлічний підйомник на дискової базі;
- регулювання спинної частини виробляються механічно;
- регулювання ножної частини виробляються механічно;
- розворот крісла на 360° + блокування обертання;
- механічне управління довжиною, висотою, ножного відділу;
- подушки під п'ятку і підголовник знімні;
- підлокітники поліуретанові;
- оббивка шкірзамінник (кожзам);
- колір оббивки шоколад, білий, чорний.
Габаритні розміри : 53/72 х 170/180 х h59/73
Габаритні розміри в упаковці: 84 х 64 х 81
Вага товару з упаковкою : 47 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Junhe |
| Країна виробник | Китай |
| Обертання крісла навколо своєї осі | так (на 360°) |
| Особливості | Блокування обертання крісла |
| Підголовник | Регульований, Знімний |
| Спосіб регулювання висоти посадочної частини | Гідравлічний |
| Спосіб регулювання подножной частини | механічний |
| Спосіб регулювання спинки | механічний |
| Тип підніжної частини крісла | Дві роздільні підніжки |
| Функціональні підлокітники | незнімні |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 730 мм |
| Довжина крісла | 180 мм |
| Ширина крісла | 720 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Тип крісла | Крісло-кушетка |
- Ціна: Ціну уточнюйте













