Перукарська мийка Polo Lux Gold

Перукарська мийка Polo Lux Gold
Виробництво: Velmi, Україна
Особливості:
Перукарська мийка Polo Lux Gold – це функціональне та стильне рішення для організації ідеального робочого простору у салоні краси.
Ергономічна форма спинки та підлокітників, зручна посадка та неймовірна м'якість цієї моделі, дають можливість клієнту моментально розслабитись та відчути комфорт від процедури.
Стриманий та елегантний дизайн, дозволяє використовувати модель у класичних, вінтажних та сучасних інтер'єрах.
Мийка виготовлена з високоякісних матеріалів та комплектуючих європейського виробництва, має високі показники надійності та ідеально підходить для використання у приміщеннях з активною відвідуваністю.
Колір оббивки можна вибрати із широкої палітри кольорів.
Дивитися кольори шкірозамінника
Переваги:
- легкість у догляді: завдяки гладкій поверхні, стійким до забруднень матеріалам та захисному покриттю, миття легко очищається і завжди виглядає бездоганно, забезпечуючи збереження естетики та гігієни;
- комфортне рішення для тривалих процедур: широке сидіння, м'яка спинка та зручний поворотний механізм забезпечують зручність як для клієнта, так і для майстра;
- надійні матеріали та тривалий термін експлуатації: міцна керамічна раковина, високоякісне покриття та преміальні компоненти забезпечують багаторічну стабільну роботу, просте обслуговування та повну відповідність нормам;
- універсальні підключення та повний комплект: універсальне підключення води та професійний набір сантехніки «Стандарт» полегшують встановлення та експлуатацію, роблячи роботу майстра зручнішою;
- гарантія та сервісне обслуговування: надійна гарантія, післягарантійне обслуговування та наявність сервісного центру забезпечують спокій та високий рівень підтримки на всіх етапах експлуатації миття.
Повна комплектація:
- глибока керамічна раковина;
- професійна сантехніка (душ + змішувач);
- механізм нахилу раковини, слив;
- передбачено нижнє або заднє підключення води (при необхідності можливе бічне підключення води).
Габарити:
- ширина: 77 см;
- глибина: 95 см;
- висота: 110 см.
Колір: на вибір
Разом із мийкою, ви можете замовити перукарське крісло із цієї колекції.
Гарантія 12 місяців. Післягарантійне обслуговування. Сервісний центр
Термін виготовлення 10-14 робочих днів.
Також створюємо інтер'єри для салонів під ключ (все в єдиному дизайні, кольорі і відтінку).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип перукарської мийки | Стаціонарна |
| Складові перукарної мийки | Раковина, Крісло, Підстава (станина) |
| Підключення води | Бічне |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Особливості | Ручний душ, Змішувач |
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина перукарні мийки | 110 см |
| Ширина мийки перукарні | 77 см |
| Висота перукарської мийки | 95 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання води в мийці | Заднє, Нижнє, Бічне |
- Ціна: 33 150 ₴




Відправка з 18 квітня 2026
