Косметологічне крісло ZD-346A
Виробництво: Китай
Особливості:
Бюджетна модель з практично повним функціоналом дорогого педикюрного крісла. Компактне педикюрне крісло ZD-346-А - відмінно підійде для невеликого манікюрного кабінету.
Педикюрное кресло с регулируемым, съемным подголовником, механической регулировкой раздельных подножек (с вертикального до горизонтального положения), спинка откидывается пневматически (газ-лифт) на 45°.
В комплекте плоская подушка под спину клиента, комфортно и удобно в использовании. Кресло устанавливается на хромированную дисковую базу, которая не поддается коррозии при воздействии химических веществ.
Гидравлический подъемник осуществляет регулировку высоты кресла, вращение кресла на 360° и фиксацию (блокировку) кресла в удобном для мастера положении.
- гідравлічний підйомник на дискової базі;
- регулювання спинної частини проводиться механічно;
- регулювання ножної частини проводиться механічно;
- розворот крісла на 360° + блокування обертання;
- механічне управління довжиною, висотою, ножного відділу;
- подушки під п'ятку і підголовник знімні;
- підлокітники поліуретанові;
- оббивка шкірзамінник (кожзам);
- колір оббивки чорний, шоколад, білий.
Габаритні розміри : 53/72 х 170/180 х h59/73
Габаритні розміри в упаковці: 84 х 64 х 81
Вага товару з упаковкою : 47 кг

Категорії, що так само можуть Вас зацікавити
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Junhe |
| Країна виробник | Китай |
| Обертання крісла навколо своєї осі | так (на 360°) |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Підголовник | Регульований |
| Спосіб регулювання висоти посадочної частини | Гідравлічний |
| Спосіб регулювання подножной частини | механічний |
| Спосіб регулювання спинки | механічний |
| Тип підніжної частини крісла | Дві роздільні підніжки |
| Функціональні підлокітники | незнімні |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 730 мм |
| Довжина крісла | 1800 мм |
| Ширина крісла | 530 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
- Ціна: Ціну уточнюйте













