Лампа для манікюру з акумулятором LED+UV Ulka Lumos
Виробництво: Ulka
Особливості:
Led-лампа для манікюру Ulka Lumos, що поєднує LED та UV технології. Це сучасне рішення 2в1 ідеальне для професійних майстрів манікюру, яким необхідний ефективний засіб для полімеризації як UV, так і гелів LED.
Переваги:
- подвійна технологія світла: розсіює ширший спектр UV-випромінювання за рахунок 30 світлодіодів, ніж звичайні LED-лампи, забезпечуючи повну полімеризацію різних типів гелів;
- сенсорний датчик: дозволяє автоматично вмикатися лампі, коли клієнт кладе руку в лампу;
- вбудований акумулятор: забезпечує мобільність та зручність використання;
- біле дифузне дно: нижня пластинка лампи легко знімається, що робить її ідеальною для використання під час педикюру;
- додаткові USB порти: інтеграція USB портів у лампу ÜLKA дозволяє користувачам заряджати мобільні пристрої, використовуючи лампу як power bank.
Рівномірна полімеризація
Завдяки низькому куполу Ulka Lumos рівномірно полімеризує гель. А за рахунок рівномірного розподілу діодів - світло всередині лампи розсіюється і прибирає можливість утворення сліпих зон, тому полімеризація відбувається рівномірно на всіх ділянках нігтя. Діоди в лампі менше нагріваються, ніж звичайних лампах, які зараз є на ринку.
Акумулятор
Лампа Ulka з вбудованим акумулятором може працювати до 7 годин без
зовнішнього джерела живлення, що ідеально підходить для використання у разі вимкнення світла, дозволяючи продовжувати роботу без перерв. Завдяки наявності двох USB-портів, ви також можете заряджати телефон під час використання лампи. Під час заряджання лампи на індикаторі таймера відображається рівень заряджання, що додає зручності. Ці функції забезпечують високу гнучкість у переміщенні лампи між робочими зонами або використання її у місцях без доступу до електромережі.
Біле дифузне дно
Лампа Ulka Lumos має біле дно дифузне, яке тримається на кліпсах, тому його легко зняти для педикюру. Завдяки матовому дну світло розсіюється рівномірно, забезпечуючи оптимальне освітлення поліпшення полімеризації гелів.
Унікальність
Унікальна характеристика – це рожеве світло, яке створює приємне візуальне враження. Цей колір світла знижує візуальний дискомфорт під час процедури, що робить процес манікюру приємнішим та менш напруженим для очей клієнтів.
Технічні характеристики:
- час безперервної роботи: 7:00;
- потужність вхідного сигналу: 100-240;
- кількість світлодіодів: 30 шт;
- потужність: 30 Вт;
- тип світлодіодів: LED+UV;
- таймер: 30, 60, 99;
- довжина хвилі: 365+405 нм;
- напруга живлення (зарядний пристрій): 12,6 В;
- вага: 0.85 кг;
- габарити: 18.5x19x8 см.
Колір: білий
Гарантія 24 місяці.
| Поставити запитання щодо товару | |
|
| Основні | |
|---|---|
| Вид обладнання | LED/UV |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 30 Вт |
| Додаткові функції | Сенсор датчика руху, Таймер, Висувне дно |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Вага | 0.85 кг |
| Максимальний час установки таймера | 99 сек |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість світлодіодів | 30 шт. |
| Комплектація | акумулятор |
| Комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 2 600 ₴














